Туристична агенція 5 зірок → Пошук туру

Пошук туру

До Вашої уваги декілька пошукових модулів. За допомогою першого Ви можете здійснити швидкий пошук турів з цінами від усіх туроператорів. Пошук з розширеними налаштунками. Доступні для перегляду оцінки, фото, карта, відгуки туристів. Якщо залишити пустими поля для дат, система автоматично підбере пропозиції на найближчі 2 тижні.
Як альтернатива - другий модуль пошуку турів з цінами від усіх туроператорів. Тут можливо також задати розширені налаштування. Дату необхідно вводити в форматі "ДД.ММ.РР".

Немає часу на
пошук туру?
Вам сюди:

Заявка на підбір туру

Ваше ім'я:
Телефон:
Країна / місто:
Дата подорожі:
Дорослих:   Дітей:
Транспорт:
Примітки:
Обидва модулі розроблялись різними спеціалістами і заслуговують на увагу. Ми не можем Вам рекомендувати якийсь один в якості кращого, оскільки кожен має свої переваги.

Попереднє бронювання турів онлайн

Якщо в результаті пошуку Ви самостійно знайшли тур, а також здійснили його попереднє онлайн бронювання, то Вас гарантовано чекає знижка! Тому що Ви зберегли нам час і виконали за нас основну роботу - пошук туру і підбір туру онлайн.

Після Вашого попереднього бронювання (замовлення), ми перевіряєм наявність підібраного Вами туру. В разі успіху ми узгоджуєм з Вами деталі та остаточно виконуєм бронювання.

Якщо не допомагає пошук туру по всіх туроператорах?

Не завжди вдається знайти потрібний тур. Причини бувають різні - якісні готелі в стопі, а на ексклюзивні готелі - висока ціна. І все ж, якщо пошук туру не приніс результату, ми радимо Вам звернутись до нас. Ми абсолютно безкоштовно перевіримо Ваш запит індивідуально по кожному туроператору окремо.

Існує хибне уявлення що ціна в туроператора нижча ніж в турагенства яке пропонує той самий тур. Насправді вартість однакова. Ми пропонуєм Вам тури тільки за ціною туроператора!

Система пошуку від туроператора

Ще пропонуємо Вам третій додатковий модуль пошуку турів від нашого партнера, провідного туроператора. Доступний розширений пошук, описи і послуги готелю, фотогалерея, карта місцевості.
Наприклад зі Львова доступні напрямки по 6 країнах: Азербайджан, Греція, Грузія, Італія, Кіпр, Мальдіви, Маврикій. Пошук по цих країнах окремо розписаний по кожній (головне меню ТУРИ → ПОШУК ТУРУ З ЛЬВОВА).
Якщо оберете з списку вильотів Україну, а з міст, наприклад, Київ, то до вищеперелічених країн додатково будуть доступні ще 4: Болгарія, Вірменія, Молдавія, Катар.
Усього з України в цій системі присутні 10 міст з яких здійснюються вильоти: Львів, Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Чернівці, Івано-Франківськ, Ужгород, Запоріжжя, Тернопіль.

Вдалого Вам пошуку!